top
logoSerbian English German

ANKETA

Muzika na Magic radiju je? ?
 

TRENUTNO ONLINE

Imamo 98 gostiju i 1 član na mreži

STATISTIKA POSJETA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas336
mod_vvisit_counterJuče381
mod_vvisit_counterOve sedmice717
mod_vvisit_counterProšla sedmica5084
mod_vvisit_counterOvaj mjesec12291
mod_vvisit_counterProšli mjesec21772
mod_vvisit_counterUkupno938659
Baner
Baner
Baner

Milići : Održan turnir u malom fudbalu u okviru "Dana Milutina Milankovića",povezao Miliće i Karakaj PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic   
ponedeljak, 15 maj 2017 16:22

alt
alt

alt
Milići - U okviru manifestacije “Dani Milutina Milankovića” u petak (12.05.) je u Sportskoj dvorani u Milićima, održan turnir u malom fudbalu, na kojem je učestvovalo osam ekipa. Diretorica SŠC “Milutin Milanković” MIlići Vesna Bogičević kaže da je prezadovoljna rezultatima i atmosferom koja je vladala tokom turnira.

“Moram priznati da sam jako ponosna iz razloga što su aktivnosti sprovedene na veoma visokom nivou. U goste su nam došli učenici i profesori iz Tehničko-školskog centra iz Karakaja. Moram da pohvalim naše učenike, koji su osvojili prvo mjesto na turniru, oni su inače bili drugoplasirani na Regionalnom takmičenju u Bijeljini, to su visokosofisticirani učenici i nosioci svih sportskih aktivnosti u našoj školi” kaže direktorica Bogičević i dodaje da je presrećna jer su se ovim turnirom povezali učenici i profesori dvije škole, iz Milića i Karakaja.

alt
alt

alt

“Ja ću se potruditi da produbim ovu saradnju na nivou regije, ne samo na polju sporta već i kulture i u svim drugim oblastima, to mi je cilj i nadam se da ću ga ostvariti” - napominje Bogičevićeva.

Na kraju turnira uručene su zahvalnice, povelje i diplome. Diplome su dobili učesnici za osvojeno prvo, drugo i treće mjesto. Povelje su dobili profesori Dejan Dabić koji je bio u glavnoj ulozi sudije u saradnji sa prof. Neđeljkom Šalipurevićem, prof.Aleksandra Jović, prof. Dragana Sušić koja je dala podršku ekipi i Srđan Ešpek, profesor iz Karakaja, koji je svojim zalaganjem doveo učenike i profesore iz Karakaja na ovaj turnir a svi učesnici turnira dobili su zahvalnice.

alt
alt

alt

“Dani Milutina Milankovića” biće završeni, 27. maja, maturskom svečanošću, koja počinje u 18:00 časova, prigodnim programom u Domu rudara, koji pripremaju učenici srednjoškolskog centra, nakon čega će uslijediti slavlje u “Motelu” u Milićima od 19:00 časova. “Vjerujem da neće biti problema i da nas očekuj  jedno prijatno veče, što mogu unaprijed da potvrdim” - zaključuje Bogičevićeva.

alt

 
Baner

P R O M O

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

PARTNERI

Baner
Baner
Baner

bottom
top
Radio Slobodna Evropa / Radio Liberty

bottom