top
logoSerbian English German

ANKETA

Muzika na Magic radiju je? ?
 

TRENUTNO ONLINE

Imamo 29 gostiju i 1 član na mreži

STATISTIKA POSJETA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas302
mod_vvisit_counterJuče381
mod_vvisit_counterOve sedmice683
mod_vvisit_counterProšla sedmica5084
mod_vvisit_counterOvaj mjesec12257
mod_vvisit_counterProšli mjesec21772
mod_vvisit_counterUkupno938625
Baner
Baner
Baner

Vlasenica : Prijem kod načelnika pred odlazak na Geografsku olimpijadu u Sloveniju PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic   
petak, 23 jun 2017 08:05

altVlasenica - Načelnik opštine Vlasenica Miroslav Kraljević poželio je sreću i uspjeh ekipi mladih geografa SŠC „Milorad Vlačić“Vlasenica, pred odlazak na Geografsku olimpijadu jugoistočne Evrope koja će biti održana od 25. juna do 01. jula u Sloveniji. Na prijemu koji je organizovan juče načelnik opštine Vlasenica Miroslav Kraljević je rekao da ova lokalna zajednica posvećuje maksimalnu pažnju svim pojedincima koji doprinose boljem imidžu opštine Vlasenica

"Ja sam jako srećan što sam u društvu ovih mladih ljudi koji na najbolji način predstavljaju Vlasenicu i našu opštinu. Naša je obaveza da ove mlade ljude podržimo i damo im vjetar u leđa kako bi njihov trud i rad došao do izražaja" - kaže Kraljević.

Gimnazijalka LJeposava Plakalović, koja je prošle godine osvojila bronzanu medalju na geografskoj Balkanijadi, dio je četvoročnae ekipe koja će učestvovati na Geografskoj olimpijadi Jugoistočne Evrope u Sloveniji. 

"Očekujemo medalju, a najbolji među nama učestvovaće na svjetskoj geografskoj olimpijadi u avgustu u Beogradu. To je za nas veliki izazov" - kaže Ljeposava.

Profesor geografije Dragan Ilić ističe da učenici ove škole već dvije godine učestvuju u ciklusu takmičenja za svjetsku geografsku olimpijadu. “Do sada su učestvovali na takmičenjima različitih nivoa u okviru Republike Srpske, Srbije i Balkana i sa svih takmičenja donijeli su medalje. Sada će biti rame uz rame za najboljim geografima ” - kaže profesor Ilić koji se kao i učenici nada medalji.

Direktor vlaseničkog srednjoškolskog centra Goran Đurić kaže da je ponosan na mlade geografe koji će predstaviti "malu školu" ali sa velikim znanjem. "Ja sam jako ponosan na naše učenike i zato sam zahvalan Opštini Vlasenica i Kompaniji "Boksit"  koji su obezbjedili oko 3.000 KM, da bi naši učenici učestvovali na ovom takmičenju" - kaže Đurić i dodaje da je takmičenje u Sloveniji uvertira pred Svjetsku geografsku olimpijadu koja se ove godine održava u Beogradu, a BiH predstavlja škola iz Vlasenice.

Geografska olimpijada jugoistočne Evrope biće održana od 25. juna do 01.jula u Sloveniji.

Poslednje ažurirano petak, 23 jun 2017 08:08
 
Baner

P R O M O

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

PARTNERI

Baner
Baner
Baner

bottom
top
Radio Slobodna Evropa / Radio Liberty

bottom