mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterUkupno985332
Baner
Baner
Baner

Milići : Džudisti osvojili zlatnu i dvije bronzane medalje na "Doboj open 2018" PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic
sreda, 27 jun 2018 12:04

alt
alt

alt
Milići - Na džudo turniru "Doboj open 2018", takmičari iz Milića osvojili su zlatnu i dvije bronzane medalje - saopšteno je iz džudo kluba "Milići". Radovan Savić u kategoriji starijih pionira do 73 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju a bronzane medalje osvojili su Ognjen Dukić u kategoriji starijih pionira do 66 kg koji je zauzeo 3. mjesto i Stefan Savić u kategoriji starijih pionira do 38 kg , takođe 3. mjesto - objavljeno je na web stranici džudo kluba "Milići".

Turnir je održan u subotu, 23. juna u sportskoj dvorani SŠC u Doboju u organizaciji džudo kluba „Ozren“ iz  Doboja, na kome  je učestvovalo 360 takmičara iz 34 kluba iz 6 zemalja (Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Austrija, Ukrajina i BiH).

Džudo klub “ Milići“ iz Milića je nastupio sa četiri takmičara i ostvario sledeći rezultat:

Savić Stefan u kategoriji starijih pionira do 38 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

alt
alt

alt

Dukić Ognjen u kategoriji starijih pionira do 66 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

alt
alt

alt

Savić Radovan u kategoriji starijih pionira do 73 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medal