top
logo
Serbian English German
ANKETA

Muzika na Magic radiju je? ?
 

TRENUTNO ONLINE

Imamo 6 gostiju na mreži

STATISTIKA POSJETA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas41
mod_vvisit_counterJuče376
mod_vvisit_counterOve sedmice2459
mod_vvisit_counterProšla sedmica3535
mod_vvisit_counterOvaj mjesec9946
mod_vvisit_counterProšli mjesec16203
mod_vvisit_counterUkupno1704416
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Milići : U akciji savjeta učenika SŠC prikupljeno 8176 KM za pomoć sugrađaninu PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic   
četvrtak, 29 oktobar 2020 11:28

alt
alt

alt
Milići - Tokom humanitrane akcije koju su pokrenuli rukovodstvo i Savjet učenika SŠC “Milutin Milanković” u Milićima za pomoć sugrađaninu Draganu Laloviću, prikupljeno je nešto više od 8000 KM. Koordinator Savjeta učenika profesorica Radojka Savkić kaže da je zadovoljna iznosom koji su, za kratko vrijeme uspjeli prikupiti.

"Direktorica nas je sve zajedno animirala, tako da smo pokrenuli akciju kako u našoj školi tako i u školama u regiji. Imali smo i veliki odziv građana a akciju su podržali i privrednici. Uspjeli smo da prikupimo 8176 KM i hvala svima koji su podržali ovu akciju. Ostaje nam samo da Draganu poželimo brz oporavak i nadamo se da će sve biti u redu" - kaže profesorica Savkić.

Direktorica milićkog SŠC Vesna Bogičević ističe da je Savjet učenika veoma dobro organizovao ovu akciju koja je jedna u nizu organizovanih od početka nove školske godine.

"Učenici naše škole su se zaista potrudili da pomognu jer 23 000 KM koje je potrebno izdvojiti za operaciju nije mala suma, i vjerujemo da će ova pomoć svakako značiti Draganu" - kaže direktorica Bogičević.

Kako je javio dopisnik agencije SRNA iz Bratunca, doprinos akciji milićkih srednjoškolaca dali su učenici i zaposleni OŠ "Branko Radičević" iz Bratunca koji su prikupili 2500 KM.Podsjećamo : Savjet učenika SŠC "Milutin Milanković" u Milićima pokrenuo je HITNU humanitarnu akciju polovinom oktobra za pomoć Draganu Laloviću, koji ima teško oboljenje srca i hitno mu je potrebna operacija . Sredstva je bilo potrebno prikupiti do 22. oktobra u iznosu od 23 000 KM i uplatiti na ime Dragan Lalović, broj žiro računa : 554-303-008128-12-74 otvoren u Pavlović banci.

Poslednje ažurirano četvrtak, 29 oktobar 2020 11:31
 
Baner

P R O M O

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

bottom
top
Radio Slobodna Evropa / Radio Liberty

bottom