ističemonaslovnaSport

BK Obilić : Petar Sandić na svjetskom prvenstvu za juniore

Bokser BK “Obilić” Petar Sandić otputovao je u Moskvu na završne pripreme za svjetsko prvenstvo za juniore. Sandić se našao na spisku selektora juniorske muške reprezentacije Srbije Branislava Jovičića uz još pet reprezentativaca koji će braniti boje Srbije na ovom takmičenju.

BK Obilić - Sandić

Reprezentativci Srbije sinoć su otputovali u Moskvu na završne pripreme pred svjetsko prvenstvo.

“Velika stvar za naš klub, naš grad i Republiku Srpsku da se naš junior Petar Sandić, našao među šest najboljih juniora Srbije koji putuju u Jermeniju na svjetsko prvenstvo. Samo učešće na ovako velikom takmičenju je ogroman uspjeh koji će Petru u daljoj karijeri značiti mnogo. Pored toga juniorska reprezentacija Srbije će provesti deset dana u nacionalnom bokserskom centru Rusije u Moskvi, i to će biti još jedno ogromno iskustvo” – izjavio je trener BK “Obilić” Mirko Ždralo.

Svjetsko prvenstvo za juniore biće održano od 21.novembra do 05.decembra 2023.godine u Jerevanu (Jermenija).

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button