ističemonaslovnaRegija BiračSportVijesti

Zvornik nastavlja biti centar boksa: U Zvornik stigla Olimpijka Natalija Šadrina 

Natalija Šadrina, reprezentativka Srbije koja se kvalifikovala za Olimpijske igre Pariz 2024 stigla je u Zvornik i pridružila se reprezentaciji Srbije koja će narednih dana boraviti u Zvorniku. 

“Ovo su velike stvari koje se dešavaju u našem gradu i našem klubu. Ovakva bokserska imena i veličine koje okupljamo u jednoj maloj sredini će našem klubu ali i kompletnom gradu kada govorimo o sportu dati jedan novi karakter i naši sportisti će imati, pored Sare Ćirković koja se već svrstala u velike, i druge velike šampione koje će moći da vide kako treniraju, kako se ponašaju i naći uzore u njima”, izjavio je selektor ženske bokserske reprezentacije Srbije Mirko Ždralo i trener bokserskog kluba Obilić iz Zvornika.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Pogledajte još
Close
Back to top button