ističemonaslovnaRegija BiračSportVijesti

TK “Srpski Soko” nastavlja sa trijumfima-13 medalja u Bačkoj Topoli

Zvornički TK “ Srpski soko” nastavlja sa takmičarskim izvrsnim rezultatima. U Bačkoj Topoli na održanom takmičenju pod nazivom „Vojvodina Open 2024“ nastupilo je sedam takmičara ovog kluba koji su osvojili 13 medalja! U klub su se vratili sa tri zlatne, pet srebrenih i pet bronzanih medalja.

Zlatom i srebrom okitili su se Mateja Janković i Pavle Dominković dok je Aleksandar Ćosić osvojio zlatnu medalju. Dvije srebrene u vlasništvu su Andreja Vidovića dok se Stribot Zekić izborio za srebro i bronzu. David Lazić i Marko Mlađenović na ovom takmičenju izborili su se za po dvije bronzane medalje.

Sledeća stanica je evropsko prvenstvo u Sloveniji, koje će se održati u aprilu mjesecu, a nakon toga krećemo sa pripremama za „Grand Prix Srpski Soko“, saopšteno je iz TK “Srpski Soko” Zvornik.

Čestitamo na novim uspjesima takmičarima i trenerima ovog kluba!

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button