ističemonaslovnaRegija BiračVijesti

Svečani prijem za najbolje učenike u Bratuncu

Povodom završetka školske 2023/24 godine načelnik opštine dr Lazar Prodanović organizovao je svečani prijem za učenike generacije, učenike nosioce Vukove diplome i učenike – učesnike i pobjednike regionalnih, republičkih i međudržavnih takmičenja.
Ovom prilikom najboljim učenicima uručene su novčane nagrade i Zahvalnice, a ukupna sredstva izdvojena za ovu namjenu su 5.200 KM, saopšteno je iz ove opštine.

Novčane nagrade u vrijednosti od 200 KM dobilo je 5 učenika generacije ,16 učenika-nosioca Vukove diplome novčane nagrade u vrijednosti od 150 KM, a 13 učenika-učesnika regionalnih i republičkih takmičenja nagrađeno je iznosom od 100 KM. Odbojkaški tim Oš „Branko Radičević” nagrađen je iznosom od 300 KM, saobraćajna sekcija novčanim iznosom od 200 KM.

U svom obraćanju načelnik je učenicima čestitao ostvarene uspjehe i zahvalio im se za sve lijepe trenutke koje su priređivali ne samo kao odlični učenici, nego i kao uspješni recitatori, glumci, muzičari, sportisti, volonteri i učesnici i pobjednici mnogih školskih i republičkih takmičenja u znanju, uz obećanje da će u Opštini Bratunac uvijek imati pomoć i podršku.

Nagrađeni učenici:
SREDNjOŠKOLSKI CENTAR BRATUNAC

  1. Bojan Spajić – UČENIK GENERACIJE SŠC Bratunac , „Vukova diploma „
  2. Jovana Todić – „Vukova diploma”
  3. Vesna Ranković – „Vukova diploma”
  4. Sanja Jovanović – „Vukova diploma”
  5. Ana Jokić –„Vukova diploma”
  6. Tihomir Šarčević-„Vukova diploma”
  7. Radovan Nikolić-„Vukova diploma”
  8. Tamara Stanojević- učešće na Republičkom takmičenju iz matematike
  9. Tatjana Veselinović –Učešće na Republičkom takmičenju iz matematike
  10. Nikola Stojanović- Republičko takmičenje u atletici
    JU OŠ „PETAR KOČIĆ”Bratunac
  11. Minela Omerović – UČENIK GENERACIJE OŠ „Petar Kočić”KonjevićPolje
  12. Andrea Milošević- UČENIK GENERACIJE OŠ”Petar Kočić”Kravica
    OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ” Bratunac
  13. Matija Tanasić – UČENIK GENERACIJE ,”Vukova diploma”
  14. Jovana Radić – „Vukova diploma
  15. Matej Davidović,3.mj.Republičko takmičenje iz fizike
  16. Lorena Jovanović ,Republičko takmičenje,muzika-violina
  17. Tijana Petrović,Regionalno takmičenje iz Ruskog jezika
  18. Slobodanka Simić,1.mjesto Republičko takmičenje-karate
  19. ODBOJKAŠKI TIM -2.mjesto na Republičkom takmičenju
  20. SAOBRAĆAJNA SEKCIJA- učešće na Republ.takmičenju
    OŠ „VUK KARADžIĆ” Bratunac
  21. Una Ataljević – UČENIK GENERACIJE ,”Vukova diploma”
  22. Filip Ostojić – „Vukova diploma”,1.mjesto na Rep.takm. „Ćirilice,čedo moje „
  23. Andrijana Perić – „Vukova diploma”
  24. Đorđe Todorović – „Vukova diploma”
  25. Luka Neđić – „Vukova diploma”
  26. Ivona Šarac – – „Vukova diploma”
  27. Nikolina Spajić -„Vukova diploma”
  28. Sanja Petrović – „Vukova diploma”
  29. Anđela Neđić,”Vukova diploma”
    10.David Ilić,”Vukova diploma”
    11.Njegoš Ostojić –Republičko takmičenje iz matematike
  30. Mihajlo Petrović- Republičko takmičenje iz vjeronauke
  31. Marija Jokić – 1.mjesto na Republ.takmičenju „Ćirilice,čedo moje”
  32. Anita Prodanović-1.mjesto na Republ.takm.”Ćirilice,čedo moje”
  33. Emilija Ristanović-1.mjesto na Republ.takm.”Ćirilice,čedo moje”
  34. Goran Samouković,pobjednik regionalnog takm.iz matematike i fizike
    Čestitamo svim učenicima i nastavnicima !

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button