
ističemonaslovnaRegija BiračVijesti
Zvornički atletičari uspješni u Tuzli
Zvornički atletičari učestvovali su na atletskoj manifestaciji “Tuzlanska olimpijada”. Postignuti su sledeći rezultati:
Nikolina Šobo, u konkurenciji cicibanki, 60 m, osvojila je zlatnu medalju.
Milica Nikolić, u konkurenciji mlađih pionirki, bacanje vorteksa (39 m), osvojila je srebrnu medalju.
Jovana Petrović, starija pionirka, 600 m, četvrto mjesto.
Luka Tomić, u kategoriji cicibana, bacanje vorteksa 6. mjesto.
Atletski klub “Sloboda – Tehnograd” Tuzla bila je organizator ove manifestacije koja je održana na “Gradskom stadionu Tušanj” u Tuzli. Ovo sportsko dešavanje predstavljalo je sjajnu priliku za mlade sportiste i rekreativce da pokažu svoje sportske vještine i takmiče se u različitim disciplinama.







