
ističemonaslovnaRegija BiračSportVijesti
“Zvornik basket” osvojio bronzu na “Turniru šampiona” u Užicu
Članovi KK “Zvornik basket” osvojili su bronzanu medalju na “Turniru šampiona” u Užicu.
U borbi za treće mjesto savladali su ekipu “Žoltasti troti” iz Slovenije rezultatom 56:48.
“Ponosan sam na ove momke, borili su se i uspjeli osvojiti treće mjesto na ovom vrlo jakom turniru na kome je učestvovalo 18 ekipa. Čestitam mojim momcima na ovom plasmanu”, rekao je trener Ognjen Zekić.
Ove godine na turniru učestvuje 18 ekipa iz sedam država u dvije starosne kategorije, 2012 i mlađi.
“Turnir Šampiona” u Užicu okupio je talentovane timove iz Slovenije, Crne Gore, Rumunije, Bugarske, Sjeverne Makedonije, Republike Srpske i Srbije.
Čestitamo košarkašima “Zvornik basketa” na osvojenoj bronzanoj medalji!





