ističemonaslovnaRegija BiračSportVijesti

Deset medalja za zvorničke dzudiste na turniru u Milićima

Na Međunarodnom turniru u dzudou koje je održano u Milićima nastupili si i članovi kluba “Soko” iz Zvornika koji su ostvarili odlične rezultate. Na turniru na kome su nastupili dzudisti iz Republike Srpske i Srbije dzudisti iz Zvornika osvojili su deset medalja.

Zlato su osvojili: Stefan Radivojević, Veljko Dragutinović i Vukašin Golijanin.

Srebrom su se okitili: Viktorija Vignjević i njen brat Vasilije, Helena Gajić , Lazar Đokić i Strahinja Tomić.

Bronzane medalje na turniru su osvojili: Stefan Batovac i Matija Jović.

Trener Dragan Božović koji je i sudio na ovom takmičenju zadovoljan je ostvarenim rezultatima, saopšteno je iz ovog kluba.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button