
ističemonaslovnaRegija BiračSportVijesti
Deset medalja za zvorničke dzudiste na turniru u Milićima
Na Međunarodnom turniru u dzudou koje je održano u Milićima nastupili si i članovi kluba “Soko” iz Zvornika koji su ostvarili odlične rezultate. Na turniru na kome su nastupili dzudisti iz Republike Srpske i Srbije dzudisti iz Zvornika osvojili su deset medalja.
Zlato su osvojili: Stefan Radivojević, Veljko Dragutinović i Vukašin Golijanin.
Srebrom su se okitili: Viktorija Vignjević i njen brat Vasilije, Helena Gajić , Lazar Đokić i Strahinja Tomić.
Bronzane medalje na turniru su osvojili: Stefan Batovac i Matija Jović.
Trener Dragan Božović koji je i sudio na ovom takmičenju zadovoljan je ostvarenim rezultatima, saopšteno je iz ovog kluba.







