
Predstavom “Ko je smjestio vuku” danas počinju Dani pozorišta u Bratuncu
Osmi festival Dani pozorišta u organizaciji Doma kulture Bratunac, počinje danas u Bratuncu, a koji će trajati do 27.marta. Festival će biti otvoren pozorišnom predstavom “Ko je smjestio vuku” koju će izvesti članovi Pozorišta mladih Bratunac.
Bratunački mališani će ovu predstavu moći da pogledaju u dva termina, od 11 i 12 časova.

Predstava ima za cilj da nas nauči da je istina samo jedna i da o njoj i nikome ne treba suditi na prvi pogled. Takođe, da se od životinja može mnogo naučiti, videli smo kroz ovu modernu parodiju, gde se prepliću stvarni ljudi, životinje i zamišljeni junaci, a sve na radost dječije igre i samo za one koji su sačuvali dijete u svom srcu.
Ulaznice po cijeni od 3 marke možete kupiti na biletarnici Doma kulture.
Pored domaćeg pozorišta, predstaviće se pozorišta iz Srbije, Slovenije, Crne Gore i Republike Srpske.
Festival je podržalo i Ministarstvo civilnih poslova kroz projekat “Bratunac TeatroFest”.
Veliko je zadovoljstvo najaviti i našeg velikog glumca Tihomira Tiku Stanića na zatvaranju festivala, 27-og marta, saopšteno je iz Doma kulture u Bratuncu.




