Šest lica povređeno u saobraćajnoj nezgodi u Novom Selu
Na magistralnom putu Zvornik – Milići, u mjestu Novo Selo, sinoć oko 21.30 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je šest lica zadobilo povrede. U saobraćajnoj nezgodi je učestvovalo vozilo „Audi“ kojim je upravljalo lice M.R. iz Vlasenice sa kojim je na mjestu suvozača bilo lice J.S. i vozilo „VW-Passat” kojim je upravljalo lice B.M. iz Zvornika sa kojim je na mjestu suvozača bilo lice Nj.M. i putnici S.M. i S.M.
Radi ukazivanja ljekarske pomoći sva lica su prevezena u Javnu zdravstvenu ustanovu Bolnica Zvornik gdje su licima B.M. i Nj.M. konstatovane teške tjelesne povrede, dok se za ostala lica dežurni ljekar nije mogao izjasniti o težini tjelesnih povreda. Policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Zvornik su izvršili uviđaj saobraćajne nezgode. Protiv vozača M.R. slijedi podnošenje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu „Ugrožavanje javnog saobraćaja“.




