
ističemoKultura i dešavanjanaslovnaRegija BiračRegionRepublika SrpskaVijesti
Spektakularan nastup Saše Kovačevića u Milićima
U okviru manifestacije “Julsko-avgustovski dani kulture i sporta”, u Milićima je sinoć nastupio jedan od najpopularnijih izvođača regiona Saša Kovačević.

Epitet “najpopularniji” zaista je i opravdao pred nekoliko hiljada posjetilaca iz regije Birač ali i onih koji su za ovu priliku došli i iz susjedne Srbije. Nizali su se hitovi koje je najveselija publika pjevala uglas sa Kovačevićem a na koncertu u Milićima izveo i svoju najnoviju pjesmu “Skadarlija”.


Vjerujemo da je publika zadovoljna koncertom i da sa nestrpljenjem očekuje naredni muzički spektakl. Koncert u organizaciji Opštine Milići, održan je na terenima Sportskog centra u Milićima a prema procjenama PU Zvornik, ovom muzičkom događaju prisustvovalo je oko 3000 ljudi.






