ističemoRegija BiračRegionRepublika SrpskaSportVijesti

Vlaseničanka pojačanje u timu Srema

Još jedna košarkašica ponikla u sali čuvenog vlaseničkog trenera Radovana Radike Perendića igračku karijeru započinje u Srbiji. 

Petnaestogodišnja Milica Nikolić, u predstojećoj sezoni nosiće dres Srema iz Sremske Mitrovice.

“Zahvalna sam upravi Srema na pozivu da pojačam kadetsku ekipu. Ovaj angažman vidim kao priliku da pokažem ono što znam, ali i da se razvijam kao igračica i da napredujem. Kao i dosad, daću sve od sebe za svoj tim, na terenu i van njega. Vjerujem da ću opravdati povjerenje koje mi je ukazano i priliku koju sam dobila”, jasna je Nikolićeva. 

Već sedam godina, košarkaški treninzi su njena svakodnevnica. 

“Loptu sam prvi put u ruke uzela sa osam godina i od tada, košarka je moja velika ljubav i strast. Trenirajući, naučila sam šta su upornost, disciplina i timski rad i koliko su oni važni u sportu, ali i u svakodnevnom životu. Košarka mi pomaže da, u svakom pogledu, postanem bolja osoba”, zaključila je mlada košarkašica.

Milica Nikolić je, do potpisa za klub iz Sremske Mitrovice, igrala za  KK Vlasenica, u ovom sportu poznat kao rasadnik košarkaških talenata.

Tekst: T.Golijanin

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button