ističemoKultura i dešavanjaRegija BiračRepublika SrpskaVijesti

Bivši bijeljinski gimnazijalac Dejan Pejić najbolji student master studija na FTN-u u Novom Sadu

Iz JU Gimnazija “Filip Višnjić“ Bijeljina saopšteno je da je Fakultet tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu obavijestio školu o izuzetnom uspjehu nekadašnjeg učenika ove ustanove, Dejana Pejića.

Pejić je, u okviru zvanične promocije master inženjera, proglašen najboljim studentom Odsjeka za elektrotehniku i računarstvo, a dodatno je ponio i priznanje najboljeg studenta kompletne promocije, imajući u vidu da je osnovne i master studije završio u roku, sa prosječnom ocjenom 10.00.

Ovo prestižno priznanje predstavlja veliku čast i potvrdu izuzetnog talenta, predanosti i rada koje je Dejan pokazivao tokom školovanja.

“Upućujemo iskrene čestitke našem Dejanu na ovako velikom i značajnom uspjehu, koji je ponos kako za našu školu, tako i za cijelu Bijeljinu“, saopšteno je iz JU Gimnazija “Filip Višnjić“ Bijeljina. 

Dešavanja u Bijeljini

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button