ističemonaslovnaRegija BiračVijesti

U zvorničkom Domu zdravlja Zvornik tokom novembra pregledano 106 muškaraca

U okviru kampanje posvećene muškom zdravlju tokom novembra Dom zdravlja Zvornik je obavio ukupno 106 pregleda.
Zahvaljujemo se sportistima grada Zvornika koji su nas podržali i pozvali svoje sugrađane da se odazovu na preventivne preglede. Njihovo angažovanje je važan faktor u podizanju svijesti o preventivnim pregledima. Menadžment srednjih škola našeg grada prepoznao je značaj ove teme i bio nam pouzdan partner za realizaciju predavanja srednjoškolcima. Velika zahvalnost našim ljekarima koji su učestvovali u ovoj kampanji i svojim stručnim savetima omogućili svima da se informišu i pregledaju, poručili su iz Doma zdravlja Zvornik.
Ističu da je zdravlje najvažniji kapital i pozivaju sugrađane da nastave sa brigom o svom zdravlju i da se redovno odazivaju na preventivne preglede.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button