ističemonaslovnaRegija BiračVijesti

Januar prošao u znaku radosti: Zvorničko porodilište bogatije za 45 beba, prva beba Tamara Matijašević!

Prvi mjesec nove godine u Bolnici Zvornik, odjeljenju ginekologije, protekao je u bebećoj atmosferi – uz plač novorođenčadi i neizmjernu radost roditelja. Porodilište je postalo bogatije za 45 novih stanovnika, što je najljepši mogući dar za početak 2026. godine.

Poseban ponos i radost donio je dolazak prve bebe u ovoj godini. Riječ je o maloj Tamari Matijašević, koja je na svijet stigla 1. januara u 10 časova i 20 minuta. Majku Dijanu Matijašević i malu Tamaru tradicionalno je obradovao gradonačelnik Bojan Ivanović, uručivši im zlatnik i prigodno cvijeće, kao znak pažnje grada Zvornika i trajnu uspomenu na ovaj poseban trenutak.

Statistika kaže da su u januaru dominirali mali kavaljeri – na svijet je došlo 27 dječaka i 18 djevojčica. Ono što nas posebno raduje jeste podatak da bilježimo pozitivan trend rasta: rođene su četiri bebe više u odnosu na januar prethodne godine.

Ovi brojevi nisu samo statistika; to je 45 novih priča, osmijeha i budućih prvih koraka u gradu i regiji.

Čestitamo srećnim porodicama, a stručnom timu sa Odjeljenja za ginekologiju i akušerstvo zahvaljujemo na predanom radu i brizi za majke i najmlađe sugrađane!

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button